Logo

Eventy pořádané klubem L27

Získejte předhled o všem, co Vám v rámci klubu nabízíme.

Eventy pořádané klubem L27
Eventy L27 na rok 2023

19-26.2.2023

Tour du Rwanda

Týdenní závod, který je možné absolvovat celý nebo pár etap a spojit s výletem na safari a návštěvou goril. Rwanda Vás překvapí svou přívětivostí, bezpečností a nádhernou přírodou. V rámci závodu je možné svezení v týmových autech, autech doprovodu závodu, VIP prostory startu a cíle. Meet and greet se závodníky (dle aktuální covidové situace). Ideální na 5-6 dnů

9.4.2023

Paris-Roubaix

Sledování závodu z auta, které zajišťuje bufet pro závodníky, tj. projíždění některých úseků po trati, některých zkratkou, na každé občerstvovací stanici uvidíte celý peloton včetně úniků. Do cíle dojedete s předstihem a uvidíte dojezd závodu z VIP zóny. 1 den závodu

6.-28.5.2023

Giro di Italia

VIP zóna na startu a v cíli, sledování závodu z vybraných míst na trati i část etapy v doprovodném vozidle, které jede přímo před, za nebo uprostřed pelotonu podle situace v závodě. Možné kombinovat s výlety na kole a doprovodným programem v cílových destinacích jednotlivých etap (návštěva nejlepších restaurací, vinic). Vybrané etapy, ideální naplánovat na 3-4 dny.

23 - 25.6.2023

Mistrovství ČR a SR v silniční cyklistice

Náš klasický program na mistrovském klání. V roce 2023 na území Slovenska. Příjezd v pátek, společná večeře. V sobotu budeme pokračovat společnou vyjížďkou na kole. Účastni budou závodníci, kteří pojedou nedělní závod a další zajímavé osobnosti z řad bývalých profesionálů. V nedělí sledování závodu ze zázemí stavu umístěného v prostoru startu/cíle, projížďka v doprovodném autě pořadatele.

3 - 13.8.2023

Mistrovství světa Glasgow

Světové klání bude poprvé v historii společné pro 13 cyklistických disciplín. K vidění tak je jak silniční závod, tak MTB závod a dráhové disciplíny. Podle různých disciplín je možná návštěva VIP prostoru na startu/v cíli. Ideální na 4-5 dnů. Přesná data disciplín budou ještě stanovena.

26.8. - 15.9.2023

Vuelta a Espana

Nejlepší, co si můžete přát, pokud milujete cyklistiku. Nádherné scenérie Sierra Nevady i rovinaté etapy mezi olivovými háji. Jeden den v závodním nebo doprovodném autě organizátora. Helikoptérou se proletíte nad pelotonem a zároveň stihnete navštívit stanoviště komentátorů, antidopingovou stanici, autobusy týmů a další zajímavosti a dojezd etapy uvidíte z VIP prostoru tak blízko vítězům, že si na ně budete moci doslova sáhnout. Ideální na 2-4 dny.

Eventy L27 na rok 2022

18-25 SEPTEMBER 2022

Mistrovství světa

Rádi byste byli u zisku nejprestižnějšího dresu, který cyklista může obléci? Pojeďte s námi v září do Austrálie!

2022

Vuelta a España

Chcete vidět na vlastní oči, kdo dojede v královské etapě do horského střediska Sierra Nevada jako první? Chcete sledovat etapu z vrtulníku a následně se v doprovodném autě proplétat pelotonem za unikající skupinu? Pojeďte s námi! V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, dostanete více, než si dovedete představit.

6. máj 2022

ZÁVOD GIRO D'ITALIA

Zúčastnili jsme se vrchařskych etap Giro d'Italia 2022 v okolí jezera Lago di Garda a Trenta kde si Ján Hirt v 16. etapě připsal životní prvenství a stal se tak vítězem. Následně v 17. etapě Giro d'Italia obsadil bronzovou příčku

25.6. - 26.6.2022

Mistrovství ČR a SR v cyklistice 2022, Tábor

Pojďte s námi povzbudit Jana Hirta, Petra Sagana a další

ZJISTIT VÍCE
Instagram photo Instagram photo Instagram photo